Skąd się biorą papierki?

Krówki w papierki, jak wiadomo zawija świstak, ale żeby miał w co zawijać trzeba mu papierków dostarczyć. Krówki po Byku zawijane są w papierek ochronny, a następnie w specjalny papierek do owijania krówek. Na tym właśnie, zewnętrznym papierku może pojawić się wybrany przez Ciebie motyw. Możesz sam zaprojektować swoją krówkę zgodnie z wytycznymi w zakładce „Jak przygotować projekt?”, zlecić to nam podając dokładne wytyczne co i gdzie ma się znaleźć, wybrać jeden z gotowych projektów lub całkowicie zdać się na naszą fantazję… a jest ona nieograniczona. Pamiętaj, że krówki są ręcznie produkowane i pakowane, co oznacza, że masa i kształt każdego cukierka może się nieznacznie różnić, tak samo, jak ułożenie papierka.

Chcesz sam stworzyć wzór? Zobacz jak przygotować projekt!

Jeśli lubisz, gdy wszystko jest po Twojemu i masz zmysł artystyczny, możesz przygotować własny projekt papierków, w które świstak zawinie Twoje krówki. Swój projekt przygotuj zgodnie z szablonem i prześlij nam w formacie pdf w skali 1:1. Projektując papierek zakoloruj całe pole wraz z obszarem za tzw. liniami spadu, by po cięciu nie pozostały białe krawędzie.

Pamiętaj by zmienić sposób zapisu kolorów na CMYK i ustawić rozdzielczość na 300dpi dla projektów w kolorze lub 600dpi, gdy lubisz papierki czarno-białe, w odcieniach szarości lub sepii. Koniecznie zmień też czcionki na krzywe, bo nie potrafimy drukować po prostych.

Krówki z logo

KRÓWKI PO BYKU
Złota 254
32-859 Złota