Formularz zapytania

Bardzo nas cieszy, że dotarłeś do tej właśnie zakładki i chcesz hodować u siebie Krówki po Byku. Wypełniając formularz zapytania podajesz jednocześnie dane do faktury, dlatego wypełnij go uważnie. Jeżeli adres do wysyłki jest taki sam, jak do faktury, możesz pozostawić puste pole na wypas krów. W polu „Zamówienie” podaj ilość krówek, jaką pragniesz mieć u siebie oraz sposób ich pakowania. W tym samym polu podaj wytyczne dotyczące wyglądu papierka i opakowań lub poinformuj nas, że sam stworzyłeś piękny projekt. Klikając na „Dodaj plik z grafiką” możesz przesłać nam zarówno gotowy projekt, jak również logo Twojej firmy lub inne elementy graficzne, które koniecznie muszą być nałatane na krówkach lub opakowaniach.

(krok 1 z 2)

Imię i nazwisko
Firma i NIP
Adres
Miejscowość i kod pocztowy
Adres do wysyłki
Zamówienie
Dodaj plik z grafiką
Zgoda1
Zgoda2
(krok 1 z 2)

Dostawa


Twoje zamówienie zostanie zrealizowane najprawdopodobniej w ciągu 7, a najdalej w ciągu 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty oraz akceptacji projektu.Termin ten jest zależny od zgłaszanych poprawek lub zmian w zamówieniu. Jeśli zlecasz nam wykonanie projektu według własnych wytycznych możesz zmienić zdanie dwukrotnie, później grafik każe sobie słono płacić, bo zbiera na własnego byka.
Przesyłki ubezpieczone przytaszczy do Ciebie sympatyczny kurier, przy czym możesz zażyczyć sobie dostarczenia zamówienia w kilku transzach. W takim przypadku powinieneś pokryć koszt każdej wizyty kuriera. Jeśli chcesz za każdą partię krówek zapłacić osobno, przy pierwszej wpłacie konieczne jest pokrycie kosztów druku papierków przypadających na całe zamówienie. Pamiętaj, że ręczna produkcja i pakowanie krówek nie gwarantują powtarzalności i identyczności każdego cukierka, za to krówki zrobione przez człowieka są milsze dla podniebienia od tych masowo produkowanych przez automaty.

KRÓWKI PO BYKU
Złota 254
32-859 Złota